Slunečné pobřežíAktuální výběr dovolené v Bulharsku ZDE !

Slunečné pobřeží se může pyšnit krásnými písečnými plážemi s krásně čistou vodou. Slunečné pobřeží je ideálním místem pro trávení letní dovolené u moře v Bulharsku. V samotném článku se dozvíte více informací o Slunečném pobřeží. V článku najdete i video.

Slunečné pobřeží obecně

Slunečné pobřeží je asi nejvíce známým Bulharským letoviskem. Slunečné pobřeží je oblíbenou destinací Čechů a Slováků, takže se tam budete cítit opravdu dobře a příjemně. Jsou tam dobré ceny. Určitě vyzkoušejte Bulharskou kuchyni a Bulharské pití. Slunečné pobřeží nabízí také mnoho různých restaurací a kaváren. Můžete si zde také v různých obchůdcích nakoupit různé suvenýry. Můžete také vyrážet na výlet do nejbližšího okolí.

Slunečné pobřeží – tipy na výlety

Slunečné pobřeží je dobré v tom, že v blízkosti je hodně zajímavých míst. Můžete tedy jezdit na výlety, které vám mohou hodně zpestřit vaši dovolenou u moře. V blízkosti můžete navštívit tato místa či města:

  • Nessebar – najdete tam krásně křivé uličky. Je tam pěkná lidová architektura.
  • Pomorie -  zde určitě ochutnejte vícno Pomoriiski Dimjat

Slunečné pobřeží – video

Slunečné pobřeží a výběr videí, díky kterým se vám může lépe přibližít jak vlastně Slunečné pobřeží ve skutečnosti vypadá.

Bulharsko 2009 Sluneční pobřeží, rogalo

Sunny Beach (anglický název pro Slunečné pobřeží)


Aktuální výběr dovolené v Bulharsku ZDE !

Tags: , , , , ,

Leave a Reply